Konferenci pro Vás připravuje

EDUMED s.r.o.

Dělnické domy 81

550 01 Broumov

e-mail: info@edu-med.cz

 

 

Sociální sítě

Vystavující firmy

Vážení přátelé a partneři,

dovolujeme si vás oslovit s nabídkou prezentace Vaší firmy na tradiční odborné akci pořádané společností EDUMED s.r.o.

Broumovský internistický den navazuje na deset předchozích úspěšných ročníků, kde nám bylo potěšením se s některými z Vás setkat.

12. ročník odborné konference Broumovský internistický den proběhne 25. května 2017 v prostorech Broumovského kláštera. Celodenní program konference obsahující přednášky pro lékaře i nelékařské zdravotnické pracovníky bude tradičně zaměřen na problematiku vnitřního lékařství a příbuzných oborů.

Věříme, že opět přijmete naše pozvání a stanete se jedním z partnerů či sponzorů konference nebo využijete možnosti účasti na doprovodné výstavě.

 

Pro přihlášení k účasti a informace o podmínkách účasti kontaktujte p. Jitku Hejzlarovou (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | 604922814) 

 

Informace

Vystavující subjekty mají vyhrazen prostor u registrace a dvou přilehlých sálech před vstupem do přednáškového sálu. Stolky rozmístěné ve zmíněných prostorách budou označeny jmenovkami s názvy prezentujících firem. Při příchodu se prosím hlaste u registrace, které se nachází v prvním patře kláštera a kam je přístup zřetelně označen směrovkami již od vstupní brány. Zde vám bude sděleno umístění Vašeho stolku a další informace k průběhu konference. Odborný program začíná v 9 hodin, vstup a příprava prezentačního stánku Vám bude umožněna ve čtvrtek od 7:30 hodin.